Služby

Zabýváme se návrhem a realizací zavlažovacích systémů. Nainstalujeme Vám nádrže na dešťovou vodu u rodinných domů. Realizujeme umělá zahradní jezírka, parky, zahrady, sportoviště, pokládáme travní koberce. Provádíme hrubé terénní úpravy technikou. Udržujeme travní plochy a poskytujeme celoroční servis včetně zazimování a jarního spuštění.

89

projektů


Zavlažovací systémy

Zavlažování pro okrasné zahrady, veřejné plochy a parky, sportovní plochy a travnatá hřiště. Montáž a prodej komponentů závlahových systémů od předních světových producentůa ostatních doplňkových komponentů závlahových systémů.

Retence vody

Retence vody je důležitým faktorem pro zachycení srážek a transformaci průtokových, jinak též povodňových vln. Instalujeme nádrže na dešťovou vodu u rodinných domů, realizujeme zahradní umělá jezírka.

Pokládka travních koberců

Mít krásnou trávu před domem či na zahradě by chtěl každý. Hodiny strávené setím, zaléváním a čekáním, zda-li Vám vyroste pěkný a souměrný trávník, jsou minulostí. Nabízíme Vám rychlé a jednoduché řešení – travní koberce. Tímto způsobem dokážete během několika málo hodin proměnit suchou bahnitou plochu v krásně se zelenající zahradu.

Terénní úpravy

Rozhodli jste se pro realizaci úplně nové zahrady a potřebovali byste trochu srovnat terén, aby měly děti dost místa na hraní a Vy abyste dostali prostor pro svou zbrusu novou skalku? Terénní úpravy v naší společnosti perfektně zvládáme a rádi pro Vás odvedeme práci na míru – včetně konečného odvozu zeminy.

Nezávazná poptávka.

Máte dotaz? Zeptejte se.

Poptávka